THE STORY

An American progressive band from Washington, D.C

A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia. It is a paradisematic country, in which roasted parts of sentences fly into your mouth.

Pro-Skippers Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją wynajmu jachtów morskich, solidną szkołą żeglarstwa oraz licencjonowanym ośrodkiem egzaminacyjnym na stopnie żeglarskie i motorowodne.

Swoim klientom dajemy niezbędne podstawy żeglowania, pomagamy im zdobyć wartościowe doświadczenie, aby mogli samodzielnie prowadzić jachty morskie. Nasi wychowankowie stawiają swoje pierwsze kroki nad Zalewem Zegrzyńskim koło Warszawy, aby w kolejnych latach, poprzez Morze Śródziemne i Bałtyckie, wypłynąć z nami na dalsze egzotyczne akweny.

Zajmujemy się również organizacją rejsów i czarterów jachtów morskich w Polsce i za granicą, głównie po Morzu Śródziemnym (Chorwacja, Grecja, Włochy) oraz po najbardziej odległych rejonach Polinezji Francuskiej, Karaibów, Seszeli, Tajlandii i innych egzotycznych akwenach.

Nasze usługi wyróżnia rzetelność i dbałość o najdrobniejsze szczegóły tak, aby trafić w najbardziej wymagające gusta. Pracę swoją wykonujemy z pasją, wkładając w nią całe nasze doświadczenie i pozytywne emocje, realizując przez to marzenia zarówno swoje jak i innych.

Decyzją Ministra Sportu i Turystyki (MSiT), w 2014 roku i późniejszymi rozszerzeniami Pro-Skippers Group Sp. z o.o. otrzymała upoważnienie do samodzielnego przeprowadzania egzaminów na uprawnienia:

  • żeglarz jachtowy
  • jachtowy sternik morski
  • sternik motorowodny
  • motorowodny sternik morski
  • holowanie narciarza wodnego i innych obiektów pływających

Our Awesome Core Features

Salient

Pro-Skippers Group Sp. z o.o.

ul. Płochocińska 140 A
03-044 Warszawa

+48 22 243 09 00
info@pro-skippers.com

www.pro-skippers.com