W najbliższy  weekend (24-26 sierpnia 2018) nad Zalewem Zegrzyńskim odbędzie się obowiązkowe wydarzenie dla każdego fana żeglarstwa – Warsaw Sailing Days 2018. To kolejna edycja regat, które są największym tego typu wydarzeniem na śródlądziu w Polsce. Przez trzy dni na wodach w okolicy Warszawy będą ścigać się załogi w siedmiu klasach regatowych. W tym roku zapowiada się rekordowa frekwencja i zacięta rywalizacja, bo zgłoszonych jest już 50 załóg.

Pro-Skippers Group ma swój udział w regatach, mamy zaszczyt być Partnerem i sponsorem nagród. Ufundowaliśmy dwie nagrody specjalne: tygodniowy rejs lub szkolenie w Chorwacji  oraz rejs Portówka Bornholmska, a także w każdej kategorii książkę „Żeglowanie po Karaibach” z podpisem Tomka Bednarczyka.

BMW Warsaw Sailing Days to wydarzenie które przyciąga zawodników z całej Polski i Europy. W tym roku na starcie siedem klas regatowych – Scandinavia Skippi 650, Nautica 450, Omega, Korsarz, Tango, RS Vision, RS Aero oraz gościnnie klasa 505. Dla niektórych klas będą to kolejne regaty z cyklu Pucharu Polski, więc rywalizacja będzie bardzo zacięta.

Podczas tegorocznej edycji pojawiły się też nowe pomysły. W ramach BMW Warsaw Sailing Days organizatorzy postanowili rozegrać wieczorne regaty branżowe. W piątkowy wieczór w wyścigu długodystansowym wystartują załogi firmowe z branży żeglarskiej, wszystko na specjalnie przygotowanych i obrandowanych jachtach. Ponadto przez cały weekend dla partnerów dostępna będzie strefa VIP oraz możliwość rejsów luksusowym jachtem od Emzi Boats po wodach zalewu.

– Na dzień 15 sierpnia mamy zgłoszone ponad 50 załóg więc szykuje się rekordowa frekwencja. Na piątkowy wyścig branżowy wszystkie jachty są już również zarezerwowane. Jeżeli ktoś nie ma swojego jachtu, a chce wystartować mamy jeszcze wolne jachty w monotypowej klasie RS Vision – mówi organizator BMW Warsaw Sailing Days Marcin Murmyło.

Fanów żeglarstwa, przyjaciół i rodziny zapraszamy. Można przyjść kibicować, kupić coś w sklepie Sailing Machine Warszawa (nasi klienci mają tu zniżkę na hasło Pro-Skippers!). Atrakcje najmłodszym kibicom zapewni firma LEGO, która jest jednym ze sponsorów.

Zainteresowany?

Napisz do nas, a my znajdziemy dla Ciebie specjalną ofertę

Pro-Skippers Group Sp. z o.o.

ul. Płochocińska 140 A
03-044 Warszawa

+48 22 243 09 00
info@pro-skippers.com

www.pro-skippers.com