Specjalne zniżki od armatora naszych jachtów szkoleniowych w Chorwacji
Zaufanie to podstawa w biznesie. Zasadę tę od zawsze stosujemy wobec naszego Partnera Bruneko Yacht Charter – armatora jachtów, na których od wielu już lat przeprowadzamy nasze rejsy i szkolenia w Zadarze. To firma rodzinna, rozwijająca się na naszych oczach, nie tylko w poziomie obsługi, ale również w liczbie oferowanych jachtów czarterowych. Z jej szefostwem i pracownikami już od dawna jesteśmy na „Ty”, co zauważają również nasi kursanci, choćby podczas uproszczonej procedury przejęcia i zdania jachtu. Ponieważ Bruneko Yacht Charter nigdy nas nie zawiodło, zawsze służyło pomocą, to i nasze wszystkie imprezy z nimi realizowane były jak dotąd bez zakłóceń. Zarówno my,  jak i nasi klienci niezmiennie chwalimy sobie jakość obsługi oraz utrzymanie jachtów całej ich floty.


Ta relacja armatora z organizatorem przeniosła się na zaufanie nie tylko do nas, ale również do naszych klientów. Wiara w ich rzetelne przygotowanie do samodzielnego prowadzenia jachtów, za zgodą armatora, pozwoliła nam na zaoferowanie im w naszej agencyjnej sprzedaży czarterów z dodatkową zniżką 5% od Bruneko Yacht Charter.
Zniżka ta:
– dotyczy ona wszystkich jachtów z floty Bruneko Yacht Charter oferowanych w czarter z Zadaru w Chorwacji,
– nie może być łączona z 5% zniżką dla powracającego klienta czarterowego stosowaną przez Bruneko Yacht Charter,
– kumulowana jest z tradycyjnymi sezonowymi zniżkami armatora do ich łącznej wysokości 40%, oraz z naszą dodatkową zniżką agencyjną od Pro-Skippers,

– nie dotyczy ofert, dla których zastosowana została już maksymalna zniżka armatora w wysokości 40%.

Jeżeli odbyłeś już z nami rejs lub szkolenie na jachtach Bruneko Yacht Charter z Zadaru, lub masz wykupione takie szkolenie i jesteś zainteresowany czarterem jachtu w Chorwacji, to przy zapytaniu nas o ten czarter, powołaj się na wspomnianą „partnership” zniżkę 5%.

Pamiętaj również, że nasza oferta czarterowa jest znacznie szersza niż tylko w Chorwacji, gdyż oferujemy jachty na całym Świecie od wielu armatorów.

W sprawie czarterów jachtów w Polsce i za granicą kontaktuj się z nami pod:
info@pro-skippers.com
+48 22 234 09 00

Pro-Skippers Group Sp. z o.o.

ul. Płochocińska 140 A
03-044 Warszawa

+48 22 243 09 00
info@pro-skippers.com

www.pro-skippers.com