W niniejszym artykule zebraliśmy dla Was nasze doświadczenia, które pomogą Wam lepiej przygotować się do wyjazdu na greckie „farwatery”.

No to zaczynamy.
Przede wszystkim, aby wyjazd do Grecji był udany i bezpieczny, należy pamiętać o ubezpieczeniu, o którym więcej znajdziecie w naszych artykułach:
FAQ – ubezpieczenie OC skippera
Na wszelki wypadek. Ubezpieczenia dla żeglarzy

Jeżeli w ogóle zastanawiasz się czy czarter jachtu w Grecji jest dla Ciebie, lub nie wiesz, którą część Grecji wybrać, aby spełniała Twoje wymagania koniecznie przeczytaj: „Wszystko, co trzeba wiedzieć o czarterowaniu jachtu w Grecji” Znajdziecie tam nie tylko wskazówki, gdzie płynąć na udany i spokojny rejs z rodziną lub też na żeglarską wyprawę, ale również przykładowy cennik i wyjaśnienie od czego on zależy.

Podróż jachtem pomiędzy niezliczonymi, greckimi wyspami dostarcza wielu niezapomnianych emocji.  Na naszym blogu możesz przeczytać o najciekawszych wyspach takich jak: Folegandros, Paros, Amorgos, Kreta, Milos, Santorini. Kliknij tutaj: „Magia greckich wysp. Gdzie popłynąć
Inną malowniczą miejscowością jest Hydra na wyspie jest Hydra, gdzie dość nietypowo zacumujecie, a przeczytacie o tym tutaj: „Żeglowanie w Grecji – Uroki Hydry” Warto o tym wiedzieć jeżeli się tam wybieracie, zwłaszcza w szczycie sezonu.

Polecamy również obejrzeć krótki film na ten temat: „Uroki portu Hydra
A co jeżeli nie chcecie lub nie czujecie się na siłach, aby tam cumować? W takim razie ten artykuł jest dla Was: „Alternatywy dla cumowania w porcie Hydra
A może zastanawiacie się nad żaglami jak jest już troszkę chłodniej i dużo spokojniej? Przeczytajcie zatem: „Jesień pod żaglami- najlepszy sezon?

A tutaj mamy jeszcze coś dla kinomaniaków, kilka najciekawszych, przykładowych filmów, które nagraliśmy dla Was 📽:

Jeżeli chcesz zobaczyć więcej odcinków o Grecji i nie tylko zapraszamy na nasz kanał na YouTube 

Pro-Skippers Group Sp. z o.o.

ul. Płochocińska 140 A
03-044 Warszawa

+48 22 243 09 00
info@pro-skippers.com

www.pro-skippers.com